Wychowankowie

Do najbardziej znanych wychowanków Moto-Jelcza Oława należą:

(kolejność przypadkowa)

Janusz Gancarczyk

fot. ksppolonia.pl

Janusz Gancarczyk - 1 występ w reprezentacji Polski. Jak dotychczas jedyny wychowanek MJO, który zagrał z Orłem na piersi. 44 występy w Ekstraklasie w barwach Śląska Wrocław, 5 bramek. Zdobywca Pucharu Ekstraklasy 2008/09 wraz ze Śląskiem Wrocław. Zaliczył też występy w Polonii Warszawa oraz Zagłębiu Lubin.

Marek Gancarczyk

fot. slaskwroclaw.pl

Marek Gancarczyk - 24 występy w Ekstraklasie w barwach Śląska Wrocław, 5 bramek. Zdobywca Pucharu Ekstraklasy w sezonie 2008/09 wraz ze Śląskiem Wrocław. Wicemistrz Polski 2010/11. Obecnie ŁKS Łódź.

Konrad Forenc
 fot. zaglebie-lubin.pl

Konrad Forenc - Wielokrotny reprezentant Polski w reprezentacjach młodzieżowych. Bramkarz Moto Jelcza, w sezonie 2008/09 zagrał swoje pierwsze mecze w seniorskiej lidze, po tych występach kupiło go Zagłebie Lubin.

fot. www.90minut.pl

Krzysztof Konon - 70 meczy w ekstraklasie w barwach Sokoła Tychy, Sokoła Pniewy, Lecha Poznań, 1 bramka. Wiele występów w II lidze min w barwach Moto-Jelcza, Zawiszy Bydgoszcz.

fot. www.90minut.pl

Piotr Kluzek - 42 występy w Ekstraklasie i 2 bramki. Ma za sobą również występy w Niemczech i na Cyprze. Trener trampkarzy MJO oraz wiceprezes klubu Moto-Jelcz Oława.

fot. www.90minut.pl

Waldemar Żelasko - 54 występy w Ekstraklasie i jedna bramka. W I lidze grał w Śląsku Wrocław oraz Górniku Polkowice. Zakończył kariere w Foto-Higienie Gać.

fot. www.90minut.pl

Robert Rosiński - kilka sezonów w Śląsku Wrocław w II i III lidze.Obecnie Rokita Brzeg Dolny (okręgówka).

fot. www.90minut.pl

Jacek Sorbian - 16 występów w Ekstraklasie w barwach Śląska Wrocław. Wiele występów w II lidze min w Moto Jelczu, ŁKS-ie i Śląsku. Obecnie Foto-Higiena Gać (3-liga dolnośląsko-lubuska).

fot. www.90minut.pl

Krzysztof Smoliński - Mistrz Polski 1998/99 w barwach Wisły Kraków. Rozegrał 14 meczy w Ekstraklasie. Grał również w drugiej lidze norweskiej gdzie w 20 meczach strzelił 1 bramkę. Obecnie Foto-Higiena Gać (3-liga dolnośląsko-lubuska).

fot. chrobry.glogow.pl

Łukasz Ochmański - król strzelców III ligi w sezonie 2009/10 w barwach MJO. Po tym sukcesie pozyskał go Chrobry Głogów. Zdobywca UEFA Regions Cup w 2007 roku. Obecnie przebywa w Norwegii.

fot. www.90minut.pl

Marcin Józefowicz - wiele występów w II lidze oraz występy w greckich zespołach. Obecnie Strzelinianka Strzelin (okręgówka).

Mieczysław Łuszczyński - zaliczył  10 występów w Ekstraklasie w barwach Śląska Wrocław oraz GKS Jastrzębie, zagrał również w meczu Pucharu Zdobywców Pucharów w barwach Śląska Wrocław. Obecnie piłkarz oldbojów MJO.

fot. DaDo

Tomasz Watral - wiele sezonów w Moto-Jelczu, min. w II lidze.

Dariusz Bęś - wiele sezonów w Moto-Jelczu, min. w II lidze.

Jarosław Moroz - wiele sezonów w Moto-Jelczu, min w II lidze.