Weekend kibicowsko

• autor: MJO1961, 2012-10-30 20:40

Najliczniejsza grupa kibiców drużyny przyjezdnej zawitała w miniony weekend do Oławy. Sporo fanatyków wspierało również (na zakazie) Raków Częstochowa, który grał w Katowicach. Eskapady do innych miast zaliczyli także kibice MKS-u, Elany oraz Górnika Polkowice. Więcej w rozwinięciu!

II LIGA ZACHODNIA:

MOTO-JELCZ OŁAWA - ROW RYBNIK 2:3, kibiców gości 88

Fatalna frekwencja na tym spotkaniu była z pewnością spowodowana fatalnymi warunkami atmosferycznymi, bo rywal należał do jednych z najciekawszych w lidze. Do Oławy rybniczanie dotarli jednym autokarem i busem  - w sumie 88 osób. Zgodnie z naszą zapowiedzią podczas spotkania z ROW-em kibice MJO prezentują nową flagę "FANATYCY Z KSIĄŻĘCEGO MIASTA OŁAWA". Tego dnia w pierwszej połowie meczu w sektorze F zebrało się około 40 fanów MJO. W drugiej było lepiej, bo kopaczy KS-u dopingowało ponad 50 osób. Doping prowadzony był przez całe spotkania i jak na liczbę śpiewających był całkiem głośny.
Choć przegraliśmy kolejny mecz w domu, to nasi piłkarze zasłużyli na brawa za walkę z liderem ligi. Po meczu dziękujemy piłkarzom za walkę!

KIBICE ROW RYBNIK: W Oławie pojawiamy się w 88 osób, w tym 11 Górnik i 3 Concordia - dzięki za wsparcie!

fot. własne

Więcej zdjęć TUTAJ

ROZWÓJ KATOWICE - RAKÓW CZĘSTOCHOWA 4:2, kibiców gości 85 (zakaz)

fot. rakow.com.pl

CALISIA KALISZ - MKS KLUCZBORK 0:2, kibiców gości 23

KIBICE MKS-u: Nas w Kaliszu 23 osoby, w tym 2 zawiniętych.

fot. mkskluczbork.pl

CHOJNICZANKA CHOJNICE - GÓRNIK POLKOWICE 3:0, kibiców gości 11

KIBICE CHOJNICZANKI: Gości sztuk 11 z 4 flagami. U nas bez szału. Dopinguje w dwóch młynach +/- 80/90 osób. Doping jak na liczbę przyzwoity.

fot. mkschojniczanka.pl

fot. chojnice.com

JAROTA JAROCIN - ELANA TORUŃ 1:0, kibiców gości 10

KIBICE ELANY: Do Jarocina dotarło 10 kibiców Elany!

LECH RYPIN - GÓRNIK WAŁBRZYCH 0:3, kibiców gości 0

KIBICE GÓRNIKA: Zespół wałbrzyskiego Górnika pokonał na wyjeździe rewelację tegorocznych rozgrywek beniaminka z Rypina. Zwycięstwo zapewniły trafienia kolejno : Adrian Moszyk 9, Daniel Zinke 55, Dominik Radziemski 81.  Mecz rozpoczął się z około 30 minutowym opóźnieniem spowodowanym decyzją delegata. Miał on zastrzeżenia czy gospodarze dopełnili wszelkich starań dotyczących organizacji zawodów o mistrzostwo II ligi. Mimo pięknego ostatecznego wyniku można by było coś napisać o fanach Górnika, którzy winni być na dobre i na złe. Niestety słowa te do serca aktualnie bierze sobie bardzo niewielu spośród deklarujących.

fot. gornik1946.pl

CHROBRY GŁOGÓW - BYTOVIA BYTÓW 2:2, kibiców gości 0

KIBICE CHROBREGO: Słaba gra piłkarzy w ostatnich meczach domowych oraz pogoda nie zachęciły ludzi do przyjścia na stadion i doskonale było to widać podczas meczu. Spotkanie z Bytovią obejrzało nieco ponad 500 widzów, z czego 80-90 wybrało sektor Y, skąd prowadzony był doping dla pomarańczowo-czarnych. Z tym raz było lepiej, raz gorzej, ale zawodnicy mogli liczyć na wsparcie przez całe 90 minut meczu. Ożywienie na stadionie nastąpiło w 88. minucie, kiedy piłkę do bramki gości skierował Łukasz Szczepaniak. Niestety, chwilę później odpowiedzieli goście i mecz zakończył się remisem 2:2.

fot. chrobry.glogow.pl

ZAGŁĘBIE SOSNOWIEC - TUR TUREK 0:1, kibiców gości 0

fot. zaglebie.sosnowiec.pl

GRYF WEJHEROWO - RUCH ZDZIESZOWICE 2:2, kibiców gości 0

REGION

EKSTRAKLASA:

ŚLĄSK WROCŁAW - ZAGŁĘBIE LUBIN 0:2, kibiców gości ok. 1250, a w tym 132 Odra Opole, ok. 50 Zawisza Bydgoszcz, ok. 10 Arka Gdynia, 95 Falubaz Zielona Góra.

fot. slasknet.com

fot. 12zawodnik.pl

Więcej zdjęć TUTAJ, TUTAJ oraz TUTAJ

autor: Marecki1973 2012-10-31 07:00:13

Profil Marecki1973 w Futbolowo Pod koniec meczu dociera do nas delegacja braci z Brzegu Dolnego. Dziekujemy za odwiedziny!