free counters

Aktualności

Pogrom w sparingu

• autor: Wiktor, 2014-07-26 13:03

Moto-Jelcz rozbił ligowego rywala z Trzebnicy 5:1 (1:1). Dwie bramki dla KS-u zdobył Kamil Krzanowski, a po jednej dołożyli: Jakub Kalinowski (z karnego), Janusz Gancarczyk i testowany napastnik, który zaprezentował się dziś z bardzo dobrej strony. Jak widać po wyniku - pierwsza połowa to dość wyrównane spotkanie, ale po krótkiej przerwie zdecydowanie przeważał zespół Jacka Imianowskiego. Wynik i gra z drugiej części spotkania cieszą, ale nie wiemy, jak trzebniczanie zaprezentują się na tle innych ligowych rywali (w sparingu ze Ślęzą przegrali 0:4). Skład MJO: Florczyk (75 testowany V) - Dołgan (75 testowany IV), Kalinowski, Skorłutowski, M.Mazur (60 testowany III) - Zapał (85 Okoń), Okoń (30 Gancarczyk) - Krzanowski (40 testowany II), Prusak (35 Kluzek, 69 Krzanowski), Szczepaniak (50 Kohut) - M.Musiał (30 testowany I).