Wysoka porażka w sparingu

• autor: Wiktor, 2014-09-06 18:18

Piłkarze oławskiego Moto-Jelcza przegrali z ekstraklasowym Śląskiem 1:6 (0:2). Jedynego gola dla MJO zdobył w tym sparingu Dominik Płaza.

BRAMKI: Dominik Płaza 57 - Flávio Paixão 4, Maciej Pałaszewski 35 (k), Karol Angielski 61, Tom Hateley 66, Mateusz Machaj 77 (k), 89.

MOTO-JELCZ OŁAWA: Radosław Florczyk (83 Piotr Orłowski) - Kamil Dołgan (75 Bartosz Stępień), Jakub Skorłutowski, Radosław Krzyśków, Marcin Mazur (63 Łukasz Orzechowski) - Rafał Sikorski (46 Mateusz Tetłak), Maciej Zapał (68 Adrian Okoń), Mateusz Kluzek (66 Rafał Kohut), Dominik Płaza (79 Łukasz Anklewicz), Kamil Krzanowski (46 Mateusz Szponar) - Paweł Skorupa (72 Marcin Musiał).

ŚLĄSK WROCŁAW: (I połowa) Mariusz Pawełek - Paweł Zieliński, Piotr Celeban, Tomasz Hołota, Mariusz Pawelec - Flávio Paixão, Lukáš Droppa, Krzysztof Danielewicz, Maciej Pałaszewski, Róbert Pich - Mateusz Machaj. (II połowa) Jakub Wrąbel - Tadeusz Socha, Rafał Grodzicki, Mariusz Pawelec, Dudu Paraíba - Karol Angielski, Tom Hateley, Juanito (79 Krzysztof Danielewicz), Krzysztof Ostrowski, Waldemar Gancarczyk - Mateusz Machaj.